Clients


Marcin Hennig
Bardzo rzetelny i profesjonalny fotograf, który jest godny polecenia.
Szukasz dobrego fotografa na Pomorzu?
Odezwij się do p. Tomasza, polecam.


Agnieszka Maciejewska
Zdjęcia są niebanalne, oryginalne, mają swój klimat, uchwycone momenty są, pokazują, dokładnie to, co chciałoby się zobaczyć, a jednocześnie zaskakują formą, ujęcia są naturalne, nieprzesadzone i przyciągają wzrok, głębia kolorów zachwyca, fajna współpraca i kontakt.


Gosia Kobylińska
Świetne, profesjonalne podejście do osoby fotografowanej. Bez stresu, z empatią. Moja córka która nie lubi pozować do zdjęć, czuła się jak ryba w wodzie. Miła atmosfera podczas sesji, powodowała, że dziecko nie stresowało się. Polecam serdecznie

Adriana Machnikowska ( Dehadria )

Miałam przyjemność współpracować z Tomaszem i jego małżonką na plenerze fotograficznym. Oprócz profesjonalnego podejścia na uwagę zdecydowanie zasługuje fakt z jakim zaangażowaniem pracowali, jaką kreatywnością emanowali, ale przede wszystkim jak cudownie ciepłymi osobami są! Zdecydowanie polecam!

Anna Kotłowska

Bardzo profesjonalne podejście do sprawy. Efekty naszej współpracy uważam za zadowalające. Fotograf odznacza się dużą kreatywnością i otwartością. Ponadto bardzo miła i luźna atmosfera na sesji. Polecam 

Daniel Skowroński

Dziękuję bardzo za sesje. Zdjęcia petarda. Na pewno do Pana wrócę przy kolejnej okazji. Polecam !!!


Przemek Miecznikowski
Profesjonalista i bardzo rzetelnie podchodzi do swojej pracy.
Jeśli zastanawiasz się nad fotografem to polecam właśnie p.Tomka zdjęcia są profesjonalne POLECAM WSZYSTKIM


Classic Moto Story
Tomek jest świetnym fotografem, ma wyczucie, swój styl i robi super zdjęcia. Gratis zaangażowanie i fajna osobowość, polecam)))


Paulina Jębierczyk
Super współpraca, wspaniała atmosfera podczas sesji o jakie efekty! Fotografie rodzinne wspaniałe.Polecam z całego serducha.

Sandra Bugajło

Pełen profesjonalizm, bardzo dobry kontakt z fotografem, który sprawnie odpowiada na wszystkie nurtujące pytania i prośby, a przede wszystkim jest pełen pasji do swojej pracy. Współpraca z panem Tomaszem oraz jego żoną była bezproblemowa, sprawna i przyjemna. Zdjęcia zostały wykonane bardzo ładne, nowocześnie, a galeria z nimi została nam szybko udostępniona. Polecam szczerze.

Mariusz Stetyński

Bardzo profesjonalne podejście do sprawy. Efekty naszej współpracy uważam za zadowalające. Fotograf odznacza się dużą kreatywnością i otwartością. Ponadto bardzo miła i luźna atmosfera na sesji. Polecam 

Aquapark Reda

Dziękujemy za piękne i ponadczasowe zdjęcia Aquaparku Reda, które do dziś nam służą  Polecamy wszystkim!

Dane kontaktowe

Telefon
790-420-634

Adres e-mail
tomasz.maciejewski.foto@wp.pl

Napisz do nas